Logowanie
Platforma dla przedsiębiorców

Rozwiń dochodowy biznes bez pracowników

Pożegnaj uporczywą bieżączkę włączając proste automatyzacje i zatrudnij wirtualnych pracowników opartych o AI, z którymi wyskalujesz biznes nawet do 10 mln PLN

Zobacz krótkie video

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Czy na pewno potrzebujesz pracowników?

Jeszcze do niedawna rozwój firmy oznaczał większe zatrudnienie. To naturalne, że wciąż wielu przedsiębiorców myśli tymi kategoriami.

Dlaczego firmy zatrudniają pracowników?

Najnowsza technologia zmieniła zasady gry

W ostatnich latach coraz częściej powstają firmy zarabiające nawet 10+ mln PLN rocznie bez pracowników lub z małym, kilkuosobowym zespołem. Co ważne - każdy może włączyć takie rozwiązania w swoim biznesie, bez umiejętności technicznych. Technologia nie tylko jest lepsza niż kiedykolwiek wcześniej, ale i bardziej dostępna.

Gdy pracujesz NAD biznesem, nie W biznesie …

Z pewnością wiesz, jak łatwo jest zakopać się w bieżączce. W końcu w biznesie ZAWSZE jest coś do zrobienia. Zanim wrócisz do zadań lub zatrudnisz kogoś do pomocy (znacznie zwiększając stałe koszty), wyobraź sobie, że …

To wszystko jest na wyciągnięcie ręki, jeśli zaczniesz włączać najnowsze technologie AI i Automatyzacji do swojego biznesu.

Dlaczego jeszcze ...

Nie zbudowałeś technologicznych fundamentów Twojego biznesu?

W mojej pracy z przedsiębiorcami widzę 3 etapy włączania technologii do biznesu.

1. Nie wiesz, co jest możliwe i gubisz się

Być może dopiero teraz dowiadujesz się, że możesz rozwijać swój biznes dzięki technologii. A może od dawna interesujesz się tematem, ale toniesz w chaosie informacyjnym tworzonym przez sprzedawców marzeń.

Na tym etapie potrzebujesz jasności – co jest możliwe, pewności – sprawdzonych rozwiązań, oraz inspiracji – jak inni to robią. Bez malowania trawy na zielono.

Stało się! Podjąłeś pierwsze próby … i nie jesteś zadowolony. “Cudowne” prompty nie dowożą obiecanych rezultatów. Automatyzacje nie działają i nie wiesz, jak je naprawić. Być może przez to wróciłeś do starych nawyków budowania tradycyjnego biznesu.

Po pierwsze gratulacje za pierwszy krok! Nawet nie wiesz, jak blisko jesteś, by “poczuć to” i na zawsze zmienić swój biznes i życie.

Korzystasz z technologii. Część pracy wykonujesz ze wsparciem AI, dzięki czemu oszczędzasz czas i pieniądze. Proste automatyzacje wykonują kilka banalnych zadań i nie musisz o nich myśleć. Ale … nie masz pomysłu, co zrobić dalej i jak to wszystko połączyć, by biznes działał jak jeden sprawny system.

Wykładniczy wzrost jest tuż za rogiem. Umiejętne połączenie AI i Automatyzacji z Twoimi procesami to kolejny krok, który uwolni potencjał Twojego biznesu.

Platforma dla przedsiębiorców nowej generacji

Wraz ze specjalistami z różnych dziedzin tworzymy najlepsze rozwiązania technologiczne, które z ogromną łatwością włączysz do swojego biznesu, by rozwijać go bez konieczności zatrudniania pracowników

Dla biznesów na każdym etapie rozwoju

Nie powiemy Ci, jak masz prowadzić swój biznes, ale mamy dla Ciebie rozwiązania technologiczne, które pomogą Ci urzeczywistnić Twoją wizję – niezależnie od etapu, na którym obecnie jesteś.

1. Gdy dopiero startujesz

W AI Hero znajdziesz sprawdzone scenariusze użycia technologii, które wykorzystasz do tego, by zrealizować swój pomysł na biznes i szybko zacząć generować 10k, 20k lub nawet 50k miesięcznie – bez zatrudniania pracowników.

2. Gdy rozwijasz biznes

Twój biznes działa i generujesz około 1 mln PLN rocznie. Niezwykle łatwo utknąć w tym miejscu, dlatego w AI Hero znajdziesz pomysły i rozwiązania, które pomogą Ci podwoić przychody w najbliższym roku.

3. Gdy skalujesz biznes

Jeśli Twój biznes generuje kilka mln PLN rocznie, to wiesz, jak istotną rolę odgrywa technologia. W AI Hero znajdziesz wiele wartościowych materiałów, które pomogą Ci połączyć narzędzia w jeden ekosystem i skalować biznes.

Gotowe rozwiązania dla Twojego biznesu

Nie musisz znać się na marketingu, sprzedaży, czy programowaniu, by uwolnić swój czas i zwiększać przychody automatycznie. Zamiast tego, zrób tak:

1. Przeglądaj procesy stworzone przez specjalistów

W naszej bazie znajdziesz kilkadziesiąt stale aktualizowanych, sprawdzonych procesów, które przygotowali specjaliści z różnych dziedzin biznesu.

2. Skopiuj rozwiązania i scenariusze automatyzacji

Do wiedzy domenowej specjalistów podłączyliśmy technologię i przygotowaliśmy najlepsze prompty, które dają wysokiej jakości powtarzalne rezultaty oraz scenariusze automatyzacji, które wyklikasz w narzędziu typu Make

3. Dostosuj do specyfiki Twojego biznesu

Każde rozwiązanie przygotowaliśmy w taki sposób, abyś mógł z łatwością i swobodą dostosować do unikalnego charakteru Twojego biznesu

4. Konsultuj z ekspertami

Nie zostaniesz sam! Otrzymasz dostęp do zamkniętej społeczności przedsiębiorców takich jak Ty oraz specjalistów z wielu dziedzin związanych z biznesem. Na każde pytanie otrzymasz użyteczne rozwiązanie.

Wszystko, czego Twój biznes potrzebuje, by rosnąć

Stale rozwijamy naszą bazę rozwiązań technologicznych dla biznesu dodając kolejne pozycje każdego tygodnia. Znajdziesz w niej 12 głównych kategorii.

Dla Twojej branży

Rozwiązania unikalne dla Twojej branży, np. nieruchomości lub HR

Marketing wizerunkowy

Budowanie marki w mediach społecznościowych i PR

Marketing sprzedażowy

Generowanie przychodu z kampanii reklamowych i email marketingu

Sprzedaż

Od tworzenia ofert do automatyzacji komunikacji sprzedażowej

Obsługa klienta

Chatboty, odpowiedzi, ankiety, raporty, umawianie spotkań

Analityka

Wizualizacja danych, automatyzacja raportów, alerting, finanse

Strategia biznesowa i planowanie

Tworzenie optymalnej strategii oraz planowanie kolejnych kroków

Innowacje i rozwój oferty

Testowanie pomysłów przed wypuszczeniem na rynek

Zarządzanie projektami

Współpraca z dostawcami i pracownikami na automacie

Eliminacja bieżączki

Integracja wszystkich narzędzi w jeden zautomatyzowany system

Obsługa techniczna firmy

Wszystko, do czego jeszcze niedawno potrzebowałeś IT

Ty decydujesz

Stale dodajemy rozwiązania na realne problemy członków platformy

Ale to nie wszystko!

Oprócz platformy pełnej praktycznych rozwiązań znajdziesz również wartościowe bonusy, które pozwolą Ci szybciej i sprawniej rozwijać Twój biznes.

Bonus #01

Społeczność przedsiębiorców i specjalistów

Spotkaj się z innymi przedsiębiorcami, takimi jak Ty, w zamkniętym gronie osób, które również rozwijają biznes bez pracowników. W społeczności zadasz każde pytanie i znajdziesz na nie odpowiedź – nigdy nie zostaniesz sam z problemem.

Wartość: 900 zł

Bonus #02

Regularne szkolenia na żywo

Otrzymasz zaproszenie na każde szkolenie live, które zorganizujemy dla członków platformy. W ten sposób przybliżamy nowe rozwiązania z naszej bazy i omawiamy nowości w szybko zmieniającym się rynku nowoczesnej technologii.

Wartość: 1250 zł

Bonus #03

Otwarte konsultacje, sesje Q&A

Konsultacje to idealne miejsce, by omówić dowolny problem lub pomysł. Nawet raz w tygodniu połączymy się na callu, by odpowiadać na pytania, rozwiązywać problemy lub dyskutować o jeszcze lepszych pomysłach na rozwijanie biznesu dzięki technologii.

Wartość: 600 zł

Bonus #04

Szybkie 5-min tutoriale narzędzi

Chcesz zacząć używać nowego narzędzia? Zacznij od krótkiego filmiku wprowadzającego, w którym dowiesz się, jak korzystać z interfejsu, co jest możliwe oraz jakie są dobre praktyki pracy z danym narzędziem.

Wartość: 300 zł

Bonus #05

Grupowe sprinty wdrożeniowe

Potrzebujesz iskry, by rozpocząć wdrażanie nowego rozwiązania? Zapisz się na sprint i zrób to razem z innymi członkami społeczności. Pod naszym okiem i z naszym wsparciem włączenie technologii do biznesu jest łatwe!

Wartość: 700 zł

Bonus #06

Newsletter, którzy przybliża najnowszą technologię

Na Twoją skrzynkę 2 razy w miesiącu trafi podsumowanie nowości w świecie technologii, ale co ważne – otrzymasz tipy, jak możesz te zmiany wykorzystać w swoim biznesie. Naszym zadaniem jest przekładać technologię na Twoje cele biznesowe.

Wartość: 400 zł

Kto prowadzi platformę?

Mateusz Cisowski

Ekspert AI i Automatyzacji. Edukator. Founder po exicie.

W AI Hero uczę przedsiębiorców, jak włączyć nowoczesne technologie do biznesu, by uwolnić się od bieżączki i znaleźć czas na to, co najważniejsze. Wierzę, żę wkrótce każda firma będzie technologiczna, dlatego pomagam przejść tę transformację szybko i bezboleśnie.

Dzielę się wiedzą również w mediach. Moje publikacje można przeczytać na łamach magazynów Marketer+ oraz Ecommerce w Praktyce, a także posłuchać wywiadów u Michała Szafrańskiego czy Pawła Tkaczyka.

Zbudowałem i sprzedałem software house In’saneLab. Odpowiadałem za transformację produktową, a następnie technologiczną dla Industry 4.0 w ramach ANT Solutions. Projektuję rozwiązania technologiczne w agencji marketingowej Harbingers. Pracowałem również z takimi gigantami jak: AonNovartisRecaroAuchan czy InterCars.

Gwarancja

Nie zbudujemy za Ciebie Twojego biznesu, ale pomożemy z technologią. Nie wygenerujemy za Ciebie świetnych wyników finansowych, ale wiemy, że Twój dobry pomysł zasilany naszymi rozwiązaniami ma ogromne szanse na powodzenie. Jedno, czego jesteśmy pewni, to technologii, dlatego dajemy Ci najlepsze rozwiązania i gwarancję, że otrzymasz pełne wsparcie przy ich wdrażaniu – czy to w ramach społeczności, szkoleń, sprintów czy konsultacji – znajdziesz odpowiedź na każde pytanie i rozwiążesz każdy problem, abyś mógł rozwijać i skalować biznes dzięki technologii.

Włącz technologię do biznesu

Dołącz do platformy AI Hero

Co otrzymasz:

Wartość całego pakietu:

6650 zł + VAT

Aktualna cena:

990 zł + VAT

(cena regularnie rośnie wraz ze wzrostem ilości rozwiązań i wartości platformy)