Logowanie
Darmowy kurs online

AI i Automatyzacja od podstaw

Stawiasz pierwsze kroki z AI? Zacznij od tego kursu, w którym poznasz proste i praktyczne sposoby użycia narzędzi AI i Automatyzacji w biznesie.

347 kursantów

Czego się nauczysz

Twój start z AI i Automatyzacjami

Jak używać narzędzi AI

Poznasz najpopularniejsze narzędzia AI, dowiesz się, do czego warto ich używać i nauczysz się poruszać w ich panelach.

Jak włączyć AI do pracy

Odkryjesz praktyczne sposoby użycia AI w biznesie i codziennej pracy. Zaczniesz nie tylko korzystać z AI, ale będziesz to robić lepiej niż inni.

Jak zwiększyć efektywność

Za pomocą prostych automatyzacji możesz oszczędzić wiele czasu i wykorzystać go na to, co najważniejsze.

Aplikacje

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. 

Dodaj tu swój tekst nagłówka

Agenda

Czyli rozkład jazdy kursu

Moduł 01

Ile można o ChatGPT?

Fundamenty pracy z chatbotami na podstawie ChatGPT

Pierwsza lekcja dedykowana jest wszystkim, którzy chcą odkryć ChatGPT i zrozumieć, jak może pomóc w codziennej pracy.
Pierwszy rezultat, który osiągniesz w pracy z ChatemGPT może być naprawdę dobry! W tej lekcji pokażemy Ci jak otrzymać zadowalające wyniki już od pierwszych prób.
Napisanie dobrego promptu to połowa sukcesu. Druga połowa to dobre zorganizowanie pracy w postaci przemyślanego procesu. Tym właśnie zajmiemy się w trakcie tej lekcji.

Zrobimy przerwę od pracy i zobaczymy, jak ChatGPT może ułatwić codzienne zadania i przyzwyczaić Cię do korzystania z wirtualnych asystentów.

ChatGPT sprawdzi się nie tylko do generowania tekstu. Możesz go zastosować do pracy na istniejących treściach, aby poprawić ich jakość lub napisać kod, czy przeanalizować dane.
Moduł 02

Spójrzmy szerzej na AI

Inne chatboty i narzędzia do tworzenia treści, grafik czy wideo oraz inne rozwiązania usprawniające codzienną pracę

AI na ChatGPT się nie kończy. W tej lekcji poznasz inne chatboty oraz narzędzia do tworzenia rozmaitych treści – tych profesjonalnych, jak i mniej formalnych.

Nauczysz się, jak generować zdjęcia, ilustracje czy infografiki, które możesz wykorzystać m.in. do Twoich postów w social media czy artykułów.

Zastanawiasz się, jak to jest mówić w dowolnym języku lub dać swoim artykułom głos, który przemówi do wyobraźni odbiorców? Poznaj rozwiązania głosowe oparte na AI.

Zastanawiasz się, jak to jest mieć swojego cyfrowego sobowtóra? Marzysz o tworzeniu własnych, unikalnych wideo bez potrzeby włączania kamery?

AI może zmienić nie tylko sposób, w jaki pracujesz, ale także jak myślisz o pracy. Wdrożysz wirtualnych asystentów, którzy jeszcze bardziej odciążą Cię w codziennej pracy.
Moduł 03

Po co Ci automatyzacje?

Pozbywamy się monotonnych, powtarzalnych zadań. Wdrażamy automatyzacje usprawniające pracę — bez pisania nawet jednej linijki kodu.

Z pomocą narzędzi no-code (czyli takich, które nie wymagają umiejętności technicznych) możesz odmienić swoją pracę, oszczędzając czas i pieniądze. Obalamy mity krążące wokół automatyzacji.

Na konkretnych przykładach zobaczysz, jak łatwo możesz pozbyć się rutynowych zadań. Co więcej, skorzystasz z gotowych scenariuszy, które bez problemu dostosujesz do siebie.
Wiesz już co jest możliwe i dlaczego warto to zrobić. Pora na „jak”. Wspólnie przejdziemy przez każdy krok, od założenia konta, przez połączenie z aplikacjami, aż do uruchomienia Twojej pierwszej, własnej automatyzacji.
Praca z AI może być jeszcze przyjemniejsza. Pora przestać ręcznie uzupełniać i przeklejać prompty, a następnie czekać na otrzymanie rezultatu. W kilkanaście minut zautomatyzujemy cały ten proces.
Znasz ten problem, że aplikacja rozwiązuje tylko część problemu, a w efekcie masz kilka aplikacji, które działają zupełnie niezależnie? Nauczysz się łączyć aplikacje, których codziennie używasz, aby pracowały razem.
Kto prowadzi kurs?

Mateusz Cisowski

Ekspert AI i Automatyzacji. Edukator. Founder po exicie.

W AI Hero uczę przedsiębiorców, jak włączyć nowoczesne technologie do biznesu, by uwolnić się od bieżączki i znaleźć czas na to, co najważniejsze. Wierzę, żę wkrótce każda firma będzie technologiczna, dlatego pomagam przejść tę transformację szybko i bezboleśnie.

Dzielę się wiedzą również w mediach. Moje publikacje można przeczytać na łamach magazynów Marketer+ oraz Ecommerce w Praktyce, a także posłuchać wywiadów u Michała Szafrańskiego czy Pawła Tkaczyka.

Zbudowałem i sprzedałem software house In’saneLab. Odpowiadałem za transformację produktową, a następnie technologiczną dla Industry 4.0 w ramach ANT Solutions. Projektuję rozwiązania technologiczne w agencji marketingowej Harbingers. Pracowałem również z takimi gigantami jak: AonNovartisRecaroAuchan czy InterCars.

Dołącz za darmo

i włącz technologię do swojego biznesu